ברוכים הבאים לאתר שלנו!

אין פריטים בסל

גישה מרחוק ו VPN

גישה מרחוק לארגונים ברמת האבטחה הטובה ביותר,
ובמחיר הטוב ביותר בשילוב אימות בשני גורמים.

אבטחה בעזרת אימות בשני גורמים

עבור רשתות עסקיות רבות, גישה מרחוק ו VPN הם חובה מצד אחד, כדי שעוברים יוכלו לעבוד "off-site" ומצד שני מהווה חשיפה משמעותית ופגיעות של הרשת בפני גורמים חיצוניים. חשוב מאוד לאבטח את הרשת ואת כל המשתמשים כאשר משמתמשים בגישה מרחוק או VPN עם אבטחה נוספת מבלי להפריע למשתמשים רשומים במערכת. בעזרת הפתרונות שמציע YubiRADIUS, הגישה מרחוק וה VPN יהיו מוגנים באימות של שני גורמים ברמת האבטחה והפשטות שיש במפתחות YubiKey. ניתן לפרוס את הפליקציה החינמית של YubiRADIUS תוך מספר שעות כדי להוסיף אימות בשני גורמים או כדי להחליף פתרונות קיימים.

הורדה של YubiRADIUS

הוספת גישה מרחוק ו VPN

כאשר מוסיפים גישה מרחוק או VPN בסביבה ארגונית יש מגוון רחב של אפשרויות להוספת אימות בשני גורמים. כאשר משווים את הפתרונות של Yubico כמו: YubiRADIUS ומפתחות YubiKey, לשיטות האימות בשני גורמים האחרות הקיימות בשוק מקבלים מספר יתרונות שיהפכו תהליך ההוספה לחלק ופשוט.

YubiRADIUS משתלב בפשטות עם תיקיות פעילות קיימות או פתרונות אימות של LDAP. כאשר משלבים YubiRADIUS אין השפעה על שיטות אימות קיימות, כך שמשתמשים יוכלו להמשיך ולהתחבר ליישומים השונים באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלהם לאורך כל התהליך. YubiRADIUS מייבא משתמשים וקבוצות של משתמשים ממסדי נתונים AD או LDAP, ובכך מאפשר לפתרונות YubiRADIUS להשתלב במהירות ובסינכרון עם מסדי הנתונים העדכניים של המשתמשים.

החלפת גישה מרחוק ו VPN

רשתות קיימות רבות יש פתרונות מיושנים של אימות בשני גורמים, אשר מתבססים על כרטיסי RMA או טוקנים של חומרה. לפתרונות אלה אין את הגמישות והאבטחה שיש ל YubiKey ולפתרונות האבטחה המתקדמים שלנו, ועוד בעלויות תחזוקה גבוהות יותר אשר מסתמכות על חומרה ספציפית.

פתרונות האימות בשני גורמים של YubiRADIUS מאפשרים שדרוג פשוט מפתרונות קיימים,תוך אוטומיזציה של הטרחה שייבוא הגדרות ומשתמשים. נוסף על כך, ניתן להגדיר את הפתרונות של YubiRADIUS באופן לא מקוון ומראש, ובכך לאפשר מעבר מיידי מהפתרונות המיושנים לפתרונות של YubiRADIUS.

בניית פתרון מותאם אישית

Yubico מספק את כל קוד המקור שצריך על מנת לבנות פתרון מותאם אישית תומך בגישה מרחוק ו VPB של YubeKey או כדי לשלב תמיכה במפתחות YubiKey בפתרונות אבטחה קיימים.

סיפריות YubiKey