ברוכים הבאים לאתר שלנו!

אין פריטים בסל

YubiCloud

שירות אימות חד פעמי המבוסס על טכנולוגית מחשוב ענן,
אינטגרציה פשוטה עם האתר או השירותים המקוונים שלכם.

אבטחת הסיסמאות שלכם באמצעות YubiHSM

כאשר משתמשים באימות בשני גורמים עם חומרה כלשהי, אבטחת מפתח החומרה של המשתמש היא רק חצי מהעבודה שצריך לעשות. הסיסמאות / סודות אשר מאפשרות לשרת האימות לזהות באופן נכון את המשתמש חייב להיות מאובטח גם כן. פתרונות סטנדרטיים כוללים מודולים אבטחת חומרה בגודל שרת, בעלויות שרוב הסיכויים לא יתאימו לרוב העסקים.

כדי לענות לדרישה וכדי לאבטח טוב יותר את מפתחות ה YubiKey, חברת Yubico יצרה את ה YubiHSM, רכיב חומרת אבטחה בגודל של USB סטנדרטי, במחיר שגם אתם יכולים להרשות, בעלות חלקית מרכיבי HSM רגילים. ה YubiHSM יכול להתחבר לכל חיבור USB בשרת האימות שלכם ולספק שירות הצפנה חזק והגנה על כל הסיסמאות או הסודות אותם תרצו לאבטח, כולל סודות של מפתחות YubiKey, סיסימאות או כל מידע חשוב אחר. רכיב ה YubiHSM צורך את החשמל שלו דרך חיבור ה USB בו הוא מחובר, ובכך חוסך עלויות רבות ביחס לשרתי HSM סטנדרטיים.

אבטחת סודות YubiKey

רכיב ה YubiHSM פותח כדי להשתלב באופן חלק עם התקנת YubiRADIUS. כל הסודות והסיסמאות שמאוחסנות על ידי ה YubiRADIUS מוצפנות באופן אוטומטי על ידי ה.

פתרונות ותוספים לאבטחת חומרה

רכיב ה YubiHSM מספק פתרונות לבעיות ידועות למודולים של אבטחת חומרה - Hardware Security Modules. הרכיב עצמו מתאים בגודל להיות בתוך שרת, ומעביר נתונים באמצעות חיבור USB סטנדרטי, ה YubiHSM מתאים בקלות לרוב מיקומי השרתים המאובטחים.