ברוכים הבאים לאתר שלנו!

אין פריטים בסל

מערכת תוכנה ו IT

שילוב מלא של אימות בשני גורמים עם תוכנות שירות
קיימות או שנמצאות בתעדוף

רקע כללי

Yubico מספק את כל הקוד שאתם צריכים עבור התכנות של מפתח ה YubiKey, הצפנת / פענוח הסיסמה החד פעמית ושרת האימות, כדי לאפשר למשתמשים ליצור תוכנות שיתאימו ל YubiKey, או כדי לשלב את חומרת YubiKey עם אפליקציות קיימות. נוסף על כך אנחנו ב Yubico מציעים שירות חינמי YubiCloud לאימות סיסמה חד פעמית OTP, וממשק API חינמי יחד עם דוגמאות עבור על מפתח שיהיה מעוניין להשתמש בכך. Yubico supports external efforts to develop applications utilizing the YubiKey and fosters a healthy development community on the Yubico forums.

קווים מנחים לאינטגרציה

איך זה עובד

Yubico מציעים מפתחות Web API אשר מאפשרים מפתחות אימות של אימות באמצעות סיסמה חד פעמית קישור של שירותים או אתרים ישירות לשירות YubiCloud, תוך כדי הוספה של האבטחה שמספק מפתח YubiKey לכל אתר או שירות. מפתחים שישלבו את המערכות יוכלו להגדיר לקוחות לשירות האימות בסיסמה חד פעמית לשרת ה YubiCloud ולקבל תשובת אימות בחזרה. ה API מאפשר לאתרים למנף את ההגדרות הבסיסיות של מפתחות האימות של YubiKey וההגדרות של שישרות השחזור YubiRevoke גם כן.

לקוחות יכולים ליצור שרת אימות פרטי עבור מפתחות ה YubiKey ולשלב אותו ישירות עם השירותים או הפליקציות שלהם. שרת האימות משלב את אלגוריתם האימות יחד עם מודול אחסון המפתחות כדי לספק פתקון הזהה במאפייניו ל YubiCloud, תוך מתן שליטה מלאה על כל אפשרויות האימות.

המשך שילוב ופרויקטים

על מנת להמשיך בשילוב עם מפתחות YubiKey, משתמשים יכולים לגשת לסיפריות בגישה נמוכה אשר עוסקות בפענוח של הסיסמאות החד פעמיות של מפתחות ה YubiKey, ומאפשרים לשרתי אימות ואפליקציות קיימות לעבוד עם מפתחות האימות של YubiKey, או כדי לנצל את היתרונות שקיימים באימות הלא מקוון של מענה לאתגר.

נוסף על כך Yubico מספקים ספריות עבור התכנות של טוקנים (token) של חומרת YubiKey, כדי לאשפר למשלבים ליצור את הכלים שלהם שיאפשרו להם לתכנת את מפתחות YubiKey לפי הדרישות שלהם. המשלבים יכולים ליצור את האפליקציות שלהם להגדרת מפתחות ה YubiKey, אותם יוכלו להפיץ ללקוחות שלהם.

Yubico תומכים במאמצעים ובפיתוח של יישומים עבור מפתחות האימות של YubiKey, ומפיצים באופן חופשי קוד מקור ב GitHub, ביניהם גם חבילות מוכנות ל Linux, או python וסיפריות c, וקוד מקור עבור אפליקיות קיימות של Yubico כמו אימות Yubico עבור Windows.

משאבי פיתוח