ברוכים הבאים לאתר שלנו!

אין פריטים בסל

אימות YubiKey בשביל כולם, בכל מקום

YubiCloud הוא השירות החינמי של Yubico אימות חד פעמי באמצעות סיסמה. כל מי שמעוניין להשתמש בגורם שני במהלך האימות יכול להשתמש ב YubiCloud על מנת לטפל באימות, והופך את אימות ה YubiKey לפשוט עוד יותר. כל המאפיינים שתצטרכו למוצר אבטחה איכותי ומלא נתמכים באופן מלא ללא עלויות נוספות; משתמשים יכולים להוסיף ולהשתמש בכל מפתח YubiKey עם כל אתר שנתמך ב YubiCloud! נוסף על כך, שירות YubiRevoke לביטול ושחזור מפתחות אימות מבטיח כי לא תתבצע גישה באמצעות מפתח שנגנב או אבד לאתר שמאובטח על ידי YubiCloud. כיום, שירות YubiCloud מטפל ותומך במאות אלפי אימותים בלי תקלות וללא בעיות זמינות מאז 2010.

הטמעת מערכות

אבטחה ברמה ארגונית עבור משתמשים פרטיים

אנחנו ב Yubico ישראל מחויבים לספק ללקוחותינו את רמת האבטחה הגבוה ביותר במחיר הטוב ביותר, ובדיוק לשם כך נוצר שירות YubiCloud. אנחנו מספקים רמת אבטחה גבוהה, מבחינת אבטחה פיזית ואבטחת חומרה עבור שרתי YubiCloud והשירותים שלנו. כדי למנוע איבוד מידע או נתונים מפתחות העימות הייחודיים של YubiKey 128-bit AES מאובטחים על ידי מודול YubiHSM. מודול YubiHSM מוסיף רמה נוספת של אבטחה, וגם במקרה לא צפוי של סכנה או אי מתן שירותי אבטחה ב YubiCloud, כל מפתח YubiKey נשאר מאובטח. מפתחות ה YubiKey AES מוצפנים על גבי שרתי YubiCloud, ולא ניתן לגשת אליהם באופן ישיר על ידי אף אחד, כולל אנשי הצוות שלנו.

נוסף על כך, החומרה עצמה של שרתי YubiCloud ממוקמת בחוות שרתים מאובטחות במדינות שונות ברחבי העולם, עם חברות נוספות וספקי שירותים שונים. שירות YubiCloud מספק את אותה רמת אבטחה לחומרה של משתמש פרטי במפתח YubiKey בדיוק כמו רמת האבטחה של הארגון הגדול ביותר.

המומחים של Yubico פיתחו את מבנה הרשת של שרתי YubiCloud בתעדוף מיוחד. כל שרתי YubiCloud מסונכרנים באופן קבוע ונמצאים בתקשורת קבוע אחד עם השני; לא קיים חלון הזדמנויות אותו יכול לצנל לרעה גורם חיצוני על מנת לפגוע בתקשרות שבין מפתחות האימות לשרתי YubiCloud. כאשר לקוח מעביר אימות YubiKey ל YubiCloud, רק האימות (או חוסר האימות) מוחזר – שום מידע אישי לא נחשף באף שלב.

אימות זמין תמיד - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

מאז ששירות YubiCloud הושק בשנת 2010, לא היה זמן בו השרתים של YubiCloud לא היו זמינים. השרתים של YubiCloud מפוזרים במספר מדינות במיקום שונים בעולם כדי למנוע כשל גאוגרפי נקודתי. רשת שרתי YubiCloud תוכננה להיות גמישה במיוחד; במקרה קיצוני, שירותי האימות יסופקו ללא הפרעה גם עם שני שרתי אימות בלבד!. עד היום, לא קרה מקרה כזה, – ואנחנו ב Yubico מחויבים לספק את שירותי YubiCloud בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

במקרה ובו אחד משרתי האבטחה של YubiCloud ייפול, Yubico משתף את כלל המשתמשים אודות מצב הרשת. כל משתמש בשירותי האבטחה יכול לגשת ולבדוק את מצב השרתים של YubiCloud על ידי כניסהלעמוד סטאטוס YubiCloud ולקבל עדכונים מידיים באמצעות הזנת RSS .

שילוב מערכות (אינטגרציה) פשוטה ומהירה

אימות YubiCloud הוא מערכת שניתן לשלב בקלות תוך מספר שעות ברוב האתרים או השירותים הקיימים כיום. Yubico מספר נתונים של api ללקוחות בכל השפות ללא עלויות, ולכל מי שמעוניין להוסיף ולהעלות את רמת האבטחה של האתר או השירותים שהוא מספק. נוסף על כך, אנחנו מספקים מידע מפורט ב wiki כיצד יש להגדיר את הלקוח ב YubiCloud כדי שכל אחד יוכל לשלב אותו באופן עצמאי.

כדי להוסיף שירות או אתר לשימוש במפתחות אימות של YubiKey באמצעות YubiCloud, כל שתצטרכו הוא מפתח API מ Yubico – כל שצריך הוא כתובת מייל פעילה ומפתח YubiKey תקין! אין מסד נתונים פרטי, אפליקציה או חומרה נוספת שצריך; שרת YubiCloud מטפל בכל הפרטים הנוספים. מבקרים בכל אתר נתמך על ידי יכולים להשתמש בכל מפתח YubiKey כדי לבצע את האימות; המשתמשים לא צריכים להגדיר את מפתח ה YubiKey לכל אתר באופן נפרד, ולא נדרש מידע נוסף אודות מפתח האימות של המשתמש. כל מי שמשתמש ב YubiCloud לשם אימות יכול להיות בטוח כי לא ניתן לשכפל אף מפתח YubiKey; שרת YubiCloud ידאג כי כל מפתח אימות YubiKey יתאים למפתח פיזי אחד בלבד.

YubiCloud Technical Description

אימות באמצעות כפתור אחד

שירות YubiCloud שמסופק על ידי חברת Yubico מפיץ את האבטחה והאימות באמצעות לחיצת כפתור אחת במפתח YubiKey לכל אחד. שירות הביטול והשחזור של YubiCloud מאפשר לכל משתמש לעקוב אחר כל מפתחי האימות שלו, ולבטל באופן מיידי כל מפתח YubiKey שאבד או נגנב. כל מפתח YubiKey יעבוד עם YubiCloud, ואותו מפתח YubiKey מאפשר למשתמשים לאמת כל שירות באמצעות YubiCloud בלחיצה אחת על כפתור.

חברת Yubico תומכת באופן מלא בכל מי שמעוניין לשלב את המערכות עם YubiCloud; הפתרונות של YubiCloud מופצים באופן חופשי בחבילה עם מפתחות אימות YubiKey. נוסף על כך, החברה מציעה שירותים מתקדמים ב YubiCloud במחירים הנמוכים ביותר לכל חברת אימות נוספת, תוך מתן שירותים באופן קבוע, זמינות שרתים מובטחת, ודוחות אודות שימוש במפתחות האימות.

שירותי YubiCloud

  • אימות YubiKey OTP ללא תשלום
  • מאמת מפתחות אימות YubiKey סטנדרטיים
  • ללא הפרעות מרגע ההשקה
  • חשבון YubiRevoke (שחזור וביטול) משולב

 

מאפייני שימוש עקריים

  • חמישה שרתי אימות יתירים
  • שירותי אימות בתפוצה עולמיתGlobally Distributed service
  • תבנית לקוחות שהוכנה מראש במספר שפות

 

מאפייני אבטחה עיקריים

  • נתוני YubiKey מאובטחים על ידי YubiHSM
  • גישה מאובטחת משירותים מקוונים שונים באמצעות מפתחות API
  • הצפנת 128-bit AES

 

איפה אפשר להשתמש

שירותי אימות לפי הגדרות ברירת המחדל - השתמשו עבור שירותים לציבור הרחב ולחברות שלא מעוניינות בסיבוכיות ובמורכבות של ניהול שירותי אימות עצמאיים, או שמעוניינים כי המשתמשים במערכת יוכלו להשתמש במפתחות YubiKey פשוטים.

הטמעת מערכות
גישה מרחוק ו VPN