ברוכים הבאים לאתר שלנו!

אין פריטים בסל

שירותים מקוונים

מציע ללקוחותיכם שכבה נוספת של אבטחה עם TOKEN סיסמה חד פעמי של YubiKey

רקע כללי

YubiCloud הוא שירות אימות חינמי, שמבוסס על ענן המחשוב של YubiKey באימות חד פעמי על ידי סיסמה (OTP). שילוב ואניטגרציה פשוטה של אימות בשני גורמים עם האתר או השירות המקוון שלכם. YubiCloud מאפשר ללקוחות להינות מהיתרונות והאבטחה שיש באימות YubiKey חד פעמי, מוכפל ומשודרג בעזרת כלים שיאפשרו למשתמשים לשלוט בגישה למפתחות האימות שלהם או להוסיף באופן אוטומטי מפתחות YubiKey לשירות YubiCloud. כל השירותים האלו חינמיים לחלוטין לכל מי שמעוניין לאבטח את האתר או השירות שאתם מציעים עם אימות בשני גורמים של YubiKey.

קווים מנחים להטמעה

איך זה עובד

שילוב המערכות בדרך כלל אורך 20-40 דקות, באמצעות אחד מהממשקים לתכנות יישומים צד רשת/לקוח. רוב השירותים המקוונים שומרים על שמות המשתמש והסיסמאות (מאומתים על ידי השירות המקוון) ולהם מתווסף שדה אימות של חד פעמי של YubiKey (מאומת אל מול היישום YubiCloud).

מפתחות האימות של Yubikey מהחנות שלנו מגיעים מוכנים לשימוש עם YubiCloud, ללא צורך בתכנות או התאמות במפתחות עצמם. שירותים מקוונים אשר מעוניין לחסוך במשאבים וזמן שבשמירה ובשילוח חומרה, יכולים לבצע הזמנה של מפתחות ישירות מהחנות שלנו. השילוח של מפתחות האימות יתבצע ישירות אליכם, ואתם , הלקוחות שלכם והמשתמשים השונים יוכלו להשתמש באותו מפתח אימות במגוון שירותים מקוונים שתומכים ב YubiCloud.

שירותים מקוונים אשר מעוניין בפריסה פרטית של מפתחות אימות, יכולים לבקש משלוח של מפתחות האימות במעטפות סטנדרטיות ללא מספרים סידוריים. לאחר המשלוח, המשתמש יוכל לקשור את מפתח האימות שלו לחשבון משתמש ויוכל להתחיל ולהשתמש במפתח האימות של YubiKey באופן מיידי.

אנחנו מציעים ללקוחותינו עמוד שמרכז הסבר אודות השימוש במפתחות YubiKey. למרות זאת, אנחנו מציעים לבעלי העסקים המקוונים לבנות עמוד הסבר כולל שיעזור למשתמשים שלכם להשתמש נכון במפתחות האימות. מפתחות YubiKey שאבדו יכולים להיות מנוטרלים בכל עת באמצעות השירות המקוון של Yubico לביטול מפתחות אימות - YubiRevoke.

שלבו את הפתרונות שלכם בחנות המקוונת שלנו

שירותים מקוונים איכותיים שיתמכו ב YubiCloud, יכולים לצור עמנו קשר על מנת להוסיף את השירות לסל האמצעים של מפתחות האימות של YubiKey. שילוב המוצרים שלכם יבוצע בהתאם להסכם על מנת להבטיח שמירה על מתן שירותי האבטחה ברמה הגבוה ביותר.

מוצרים קשורים

מוצרים:
חומרת YubiKey
YubiHSM

שירותים ותוכנה:
YubiCloud

רכיבי שרת אימות

המנמכרים ביותר
YubiCloud
מפתחות YubiKey